Tom Hardy osvaja najboljeg glumca na britanskim nezavisnim filmskim nagradama | HR.DSK-Support.COM
Zabava

Tom Hardy osvaja najboljeg glumca na britanskim nezavisnim filmskim nagradama

Tom Hardy osvaja najboljeg glumca na britanskim nezavisnim filmskim nagradama

Tom Hardy je sinoć pobijedio najboljeg glumca na britanskim nezavisnih filmskih nagrada u (BIFAs) u Londonu (6. Prosinca 2017)

38-godišnji glumac otišao s glavnu nagradu na godišnjem događaju, za portret zloglasnih blizanaca Ronnie i Reggie Kray u popularnom kriminala triler film, Legend.

Zgodan zvijezda protiv voli Tom Courtenay, Colin Farrell, Michael Fassbender i Tom Hiddleston, ali sa svojom jam-upakiran raspored, nije bio u mogućnosti da prisustvuju ceremoniji kako bi se pokupi svoju impresivnu gong.

Njegov Revenant co-zvijezda Domhnall Gleeson prihvatio trofej na Hardyjevu ime, dok je drugi kraj grada na projekciju svog nadolazećeg filma na Leicester Squareu.

Uzimajući na pozornicu kako bi pokupiti nagradu, Gleeson rekao je publiku u svom govoru:

U međuvremenu, irski glumac bio nominiran za najboljeg sporednog glumca za Brooklyn, ali je pretučen od strane svog oca Brendan, koji je osvojio za ulogu u pobornica ženskog prava.

A da stvar bude gora, Gleeson, 32, morao prihvatiti nagradu u ime njegove tata, kao i, kao što je bio i odsutan.

Ostali pobjednici uključuju Saoirse Ronan, koji je otišao s najbolju glumicu za ulogu u Brooklynu, dok je Olivia Colman osvojio najbolju sporednu glumicu za jastoga.

Potpuni popis dobitnika su kako slijedi:

Najbolji britanski nezavisni film - Ex Machina

Najboljeg redatelja - Alex Garland (Ex Machina)

Najbolja glumica - Saoirse Ronan (Brooklyn)

Najbolji glumac - Tom Hardy (Legenda)

Najbolja sporedna glumica - Olivia Colman (jastog)

Najbolju sporednu ulogu - Brendan Gleeson (pobornica ženskog prava)

Najbolji scenarij - Alex Garland (Ex Machina)

Najbolji dokumentarni - Tamno konja: Nevjerojatno Istinita priča o Dream Alliance

Best International Independent Film - Soba

Hickox nagradu Douglas (Debi direktor) - Stephen Fingleton (The survivalist)

Proizvođač godine - Paula Katis i Andrew De Lotbiniere (Kajaki: Istinita priča)

Otkriće nagrada - Orion: Čovjek koji će biti kralj

Iznimna postignuća u Craft - Andrew Whitehurst za vizualnim efektima (Ex Machina)

Najbolji kratki film - Edmond

Najviše obećava Novi - Abigail Hardingham (Nina Zauvijek)